$165 Million Collected For Our WTC Clients To Date
Aggressive, compassionate and experienced attorneys representing
those with illnesses from the September 11th attacks.

Robert A. Grochow

W swojej ponad trzydziestoletniej karierze jako prawnik od spraw wypadkowych, Pan Grochow współpracował z innymi prawnikami w ponad tysiącu spraw w Nowym Jorku, w wyniku czego wiele z nich zakończyło się najwyższymi ugodami i werdyktami. Jako niegdyś pełniący funkcję redaktora zarządzającego czasopismem New York State Trail Lawyers Quartely, Pan Grochow wykazuje się głęboką wiedzą. Jest On również współautorem pierwszej edycji podręcznika dotyczącego nowojorskiego ubezpieczenia bez orzekania o winie (New York No-Fault), którego prawo o ruchu drogowym jest nadal stosowane w stanie Nowy Jork (No-Fault Laws in New York). Pan Grochow reprezentował poszkodowanych w masowych katastrofach włącznie  z niefortunnymi tragediami lotniczymi i atakami World Trade Center.

Jako Adwokat oraz Wiodący Adwokat, Pan Grochow z dumą służy w czołówce spraw 9/11 przewodnicząc w walce o interesy poszkodowanych ratowników oraz pracowników oczyszczających teren Ground Zero, którzy odnieśli poważne obrażenia w wyniku prac na terenie lub okolicach World Trade Center. Pan Grochow będzie nadal odgrywał aktywną role w reprezentowaniu osób poważnie chorych spośród tysięcy ludzi, którzy obecnie mogą ubiegać się o uczestnictwo w Funduszu Odszkodowań dla Ofiar 11 września.

Pan Grochow uczęszczał do Uniwersytetu Tennessee Law School po czym otrzymał upoważnienie do praktykowania prawa w Sądach Stanowych i Federalnych w Nowym Jorku w roku 1975. Rozpoczął swoją karierę i wiele lat współpracował z Schneider, Kleinick & Weitz, kancelarią długo uważaną za wybitną w dziedzinie spraw wypadkowych w Nowym Jorku. Po latach przepracowanych jako Adwokat oraz Zarządzający Adwokat utworzył on firmę Robert A. Grochow, PC, w której został starszym partnerem. Pan Grochow szczyci się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i klienta. Udziela on również porad innym prawnikom, dzieląc się wiedzą na temat najściślejszych kwestii praktykowania prawa.

For More Information

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Connect With Us

 

Attorney Advertising
Prior results do not guarantee a similar outcome

Disclaimer

Law Firm Web Design by The Modern Firm