$165 Million Collected For Our WTC Clients To Date
Aggressive, compassionate and experienced attorneys representing
those with illnesses from the September 11th attacks.

O FIRMIE

Kancelarie Jacob D. Fuchsberg i Gregory J. Cannata & Associates, LLP to dwóch liderów w dziedzinie spraw wypadkowych, które połączyły siły aby reprezentować osoby wnoszące roszczenia do Funduszu Odszkodowań dla Ofiar 11 września na mocy Aktu Zadrogi 9/11 dotyczącego Opieki Zdrowotnej i Odszkodowania.

Przez ponad trzydzieści pięć lat nasi partnerzy z powodzeniem walczą o prawa ofiar poważnie poszkodowanych w wypadkach, takich jak wypadki na budowie, wypadki drogowe, błędy w sztuce lekarskiej, a także w masowych katastrofach, w tym katastrofach lotniczych oraz tragedii World Trade Center.

Obie kancelarie maja duże doświadczenie w sprawach Funduszu dla Ofiar World Trade Center, gdyż od 2004 roku reprezentowały poszkodowanych w początkowym Funduszu Kompensacyjnym. Wspólnie, firmom udało się uzyskać 100 milionów dolarów dla swoich poszkodowanych klientów w wyniku tragicznego wydarzenia z 11 września.

Kancelaria Gregory J. Cannata & Associates, LLP reprezentowała poszkodowanych ratowników, pracowników budowlanych oraz pracowników oczyszczających teren Ground Zero w sprawach dotyczących 9/11 w Sądzie Federalnym w Południowym Okręgu Nowego Jorku. Partnerzy, Gregory Cannata i Robert Grochow zostali mianowani pełnomocnikami i otrzymali przywilej nadzoru wszystkich aspektów w sprawach 21 MC 102, w których uczestniczyło ponad tysiąc pozywających reprezentowanych przez kilka firm prawniczych. Uzyskali oni prawie 60 milionów dolarów dla swojej nielicznej grupy klientów. W swojej decyzji zatwierdzającej ugodę roszczeń klientów, Sędzia Federalny, który nadzorował pozew, opisał Pana Cannatę i Pana Grochow jako „adwokaci pełni zapału dla swoich klientów przez okres trwania spraw”.

Kancelaria Jacob D. Fuchsberg posiada udaną historię i jest znana na arenie narodowej w reprezentowaniu osób w sprawach w wyniku błedu w sztuce lekarskiej oraz w sprawach wypadkowych. Alan Fuchsberg i jego partnerzy Brad Zimmerman wraz z Shannon Montgomery nieustępliwie walczą o prawa ofiar World Trade Center przed federalnym Funduszem Odszkodowań dla Ofiar 11 września. Ich doświadczenie oraz tradycyjne podejście do reprezentowania klienta i oceny urazów prowadzi do doskonałych wyników.

For More Information

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Connect With Us

Attorney Advertising
Prior results do not guarantee a similar outcome

Disclaimer

Law Firm Web Design by The Modern Firm