Do Chwili Obecnej Otrzymaliśmy $300 Milionów Dolarów dla Naszych Klientów z WTC

Agresywni, współczujący i doświadczeni adwokaci reprezentujący osoby z chorobami związanymi z atakami 11 września.

OBECNIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA OSÓB Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI ORAZ PRZYPADKÓW ŚMIERTELNYCH

Fundusz Odszkodowań dla Ofiar 11 września ostatnio otrzymał dodatkowe 4.6 miliardów dolarów aby zrekompensować ofiarom tragedii 11 września. Te dodatkowe środki stanowią obecnie łącznie 7 miliardów dolarów do dyspozycji, aby w pełni zrekompensować osobom, które obecnie cierpią z powodu urazów układu oddechowego. Równie ważna jest dostępność środków pieniężnych w celu zrekompensowania tym z nowo zdiagnozowanymi chorobami nowotworowymi, oraz rodzinom osób, które zmarły w wyniku odniesionych obrażeń.

Kancelaria - Cannata, Hendele & Cannata jest powszechnie uważana za czołową firme w Nowym Jorku reprezentującą pozywających w sprawie World Trade Center oraz federalnego Funduszu Odszkodowań dla Ofiar 11 września, znanego również jako Fundusz Zadrogi. Wspólnie wywalczyliśmy powyżej 100 milionów dolarów dla osób z obrażeniami związanymi z World Trade Center.

Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba była narażona na działania toksycznych pyłów oraz dymu na dolnym Manhattanie w wyniku katastrofy World Trade Center w miesiącach po 11 września, 2001 roku i na wskutek czego zachorowała na jedną z chorób nowotworowych, które są wymienione w sekcji tej strony internetowej „Zakwalifikowane Choroby Nowotworowe”, prosimy o natychmiastową konsultację, bez zobowiązań. Wszystkie nasze usługi prawne pozostaną bez opłat lub kosztów poniesionych przez Ciebie, do momentu zdobycia pieniędzy.

Posiadamy grupę dedykowanych i doświadczonych partnerów, współpracowników i asystentów, którzy będą pracować nad roszczeniami a każde roszczenie otrzymuje osobisty nadzór partnera. Skontaktuj się z nami dziś.

Porozmawiaj z prawnikiem VCF już dziś

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.