Do Chwili Obecnej Otrzymaliśmy $300 Milionów Dolarów dla Naszych Klientów z WTC

Agresywni, współczujący i doświadczeni adwokaci reprezentujący osoby z chorobami związanymi z atakami 11 września.

OBECNIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA OSÓB Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI ORAZ PRZYPADKÓW ŚMIERTELNYCH

Fundusz Odszkodowań dla Ofiar 11 września ostatnio otrzymał dodatkowe 4.6 miliardów dolarów aby zrekompensować ofiarom tragedii 11 września. Te dodatkowe środki stanowią obecnie łącznie 7 miliardów dolarów do dyspozycji, aby w pełni zrekompensować osobom, które obecnie cierpią z powodu urazów układu oddechowego. Równie ważna jest dostępność środków pieniężnych w celu zrekompensowania tym z nowo zdiagnozowanymi chorobami nowotworowymi, oraz rodzinom osób, które zmarły w wyniku odniesionych obrażeń.

Kancelaria - Gregory J. Cannata & Associates, LLP jest powszechnie uważana za czołową firme w Nowym Jorku reprezentującą pozywających w sprawie World Trade Center oraz federalnego Funduszu Odszkodowań dla Ofiar 11 września, znanego również jako Fundusz Zadrogi. Wspólnie wywalczyliśmy powyżej 100 milionów dolarów dla osób z obrażeniami związanymi z World Trade Center.

Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba była narażona na działania toksycznych pyłów oraz dymu na dolnym Manhattanie w wyniku katastrofy World Trade Center w miesiącach po 11 września, 2001 roku i na wskutek czego zachorowała na jedną z chorób nowotworowych, które są wymienione w sekcji tej strony internetowej „Zakwalifikowane Choroby Nowotworowe”, prosimy o natychmiastową konsultację, bez zobowiązań. Wszystkie nasze usługi prawne pozostaną bez opłat lub kosztów poniesionych przez Ciebie, do momentu zdobycia pieniędzy.

Posiadamy grupę dedykowanych i doświadczonych partnerów, współpracowników i asystentów, którzy będą pracować nad roszczeniami a każde roszczenie otrzymuje osobisty nadzór partnera. Skontaktuj się z nami dziś.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Please use another email address.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.